Lahnstein Seminarium Piwne
„Specjalności z Piwa i do Piwa”

Coraz więcej niemieckich miłośników piwa odwraca głowę od nieoryginalnych, wymiennych, słabych w smaku ale bogatych w reklamie piw telewizyjnych. Zamiast tego, oni szukają naturalnego, bogatego i oryginalnego smaków i aromatów w piwie. Członkowie nowego pokolenia piwoszy są hedonistami, a poza ich ulubionego napoju są otwarci na nowe doświadczenia smaku i aromatu. Skutkiem tego, coraz więcej małych browarów zaczyna stworzyć kulturę produktów piwnych i specjalności do piwa.

Lahnsteiner Spezialitätenseminar, Lahnstein, Bier in Rheinland-Pfalz, Bier vor Ort, Bierreisen, Craft Beer, Bierseminar
ciepły likier piwny z bitą śmietaną

Właśnie o ten rowzój chodziło w Lahnsteiner Seminarium Piwnym 22-go listopada 2012-go roku. Trzynaście smakoszy zebrało się celem wspólnej degustacji nie tylko całej gamy piw z Browaru Lahnsteiner, lecz również produktów takich jak piwny musztard, kiełbasa piwna, ser piwny oraz makarony piwne. Właściciel browaru, Markus Fohr, zaprezentował cały wachlarz produkowanych w rejonie żywności, opracowanych i sprzedawanych przez jego browar. Bądź to lekko solony słod jako zakąska, bądź likiery piwne w różnych wersjach, pite nawet gorąco z trochę bitej śmietany; bądz to wódka z piwa, czekolada piwna oraz nawet mydło piwne (choć, ono nie było przewidywane do bezpośredniego spożycia w trakcie seminarium…) – w ciągu ostatnich lat, Browar Lahnsteiner z powodzeniem rozwinął cały asortyment produktów związanych z piwem.

Zdjęcia

Hinterlasse jetzt einen Kommentar

Kommentar hinterlassen

E-Mail Adresse wird nicht veröffentlicht.


*


Diese Website verwendet Akismet, um Spam zu reduzieren. Erfahre mehr darüber, wie deine Kommentardaten verarbeitet werden.